Vždy sa snažíme našim klientom ponúknuť niečo navyše. Okrem bezplatných služieb a nadštandardnej starostlivosti získate aj zaujímavé zľavy a benefity od našich partnerov :

AJM
Patrí medzi popredné spoločnosti na Slovensku aj v Česku zaoberajúce sa svetelnými auditami a komplexným zabezpečením osvetlenia v najvyššej kvalite. O tom svedčia aj referencie a zabezpečovanie veľkých projektov. Exkluzívne pre našich klientov je audit a vypracovanie návrhov zmien bezplatné. Výkonný riaditeľ p. Šebeka – sebek@ajm.sk, tel: 0910870010 , www.ajm.sk
HDT SK
Ponúka širokú paletu zvukovej, ale aj svetelnej techniky, audiovizuálnej techniky, dekoračných doplnkov, umelých kvetín, hudobných nástrojov a príslušenstva. Na celý sortiment je pre Vás pripravená zľava 10%. Viac informácií nájdete na stránke www.hdt.cz a v prípade záujmu o ponuku kontaktujte obchodného riaditeľa p. Šebeka – sebek@ajm.sk, tel: 0910870010
GO4
Poskytuje komplexné kuriérske služby pre Bratislavu, Slovensko, svet a vnášať profesionalitu na trh bratislavských citykuriérskych služieb v podobe budovania štandardov a poskytovania sofistikovaných logistických riešení, a to všetko za skvelé ceny. Pre našich klientov so zľavou 10% .
Peron Slovakia
Jeden z najväčších predajcov pracovných odevov, ochranných pracovných pomôcok a špeciálnej chémie. Navštívte internetový obchod www.peronslovakia.sk a na celý sortiment získate pri objednávke zľavu 10%.
Webclinic
Nechajte si vyliečiť svoju stránku, alebo navrhnúť novú v jedinečnej online klinike. Webclinic sa postará o webdizajn, vytváranie online obchodov, online marketing, SEO a všetko, čo pomôže vašej prezentácii na internete. Využite 10% zľavu na služby www.webclinic.sk.
Nastavenie distribučných parametrov
Nechajte si skontrolovať distribučné parametre Vášho odberného miesta. Okrem ceny za komoditu – dodávku elektriny, veľkú časť ceny tvoria distribučné poplatky.  Prvotná kontrola z faktúr je pre klientov Prvej Energetickej bezplatná! Platíte až z ušetrených peňazí za prvý rok po zavedení zmien(podľa náročnosti) od 10 do 25%.
p.Meško – anton.mesko@gmail.com , 0905 502 369
Jamini s.r.o.
K našim partnerom sa pridala aj projektantská a realitná spoločnosť Jamini s.r.o., ktorá naprojektovala a dozorovala niekoľko významných technických stavieb (plynovody, trafostanice, rozvody), ale aj prestavieb bytových a rodinných domov. Na všetky ich služby môžete získať zľavu 12%.
Viacej informácii nájdete na http://www.jamini.sk
Rigo Elektro
Elektrikárske práce, zabezpečenie revíznych správ, malé murárske/maliarske úpravy – všetko ohľadne elektroinštalácie a zvodov pre Vašu kanceláriu, alebo dom. Zľava 15% z cenníkových cien. Kontakt : p.Rigo 0911479303

Stačí nás kontaktovať a mi Vám zašleme kód, s ktorým budete môcť využiť všetky zľavy.